Chyba

Legenda

Partneři

Jak se zapojit?

Co je SKIMAPA?

Co je SKIMAPA?

Skimapa je běžkařský portál sdružující veškeré dostupné informace o stavu běžeckých tratí.

Na jednom místě uvidíte, kde je právě upraveno, kde se úprava plánuje a jak se kde jezdí ostatním běžkařům.

Skimapu provozuje společnost Capsa.cz, s.r.o.

Jak se zapojit?

Upravovatelé

Chtěli byste zobrazovat data o úpravě i z vaší oblasti? Vůbec nezáleží na tom jakým způsobem data o úpravě získáváte - sdružujeme data ze všech možných zdrojů. Pokud data o úpravě nesbíráte, nabízíme přímo k tomuto účelu vyvinutou aplikaci pro chytrý mobilní telefon. Ozvěte se nám a zapojíme i Vaší oblast.

Běžkaři

Víte-li, že je někde upraveno a u nás tato informace chybí? Napište nám nebo na portál kamzasnehem.cz, jejichž příspěvky také zobrazujeme.

Kontakt

Martin Votrubec projektový manažer

Aktuality z portálu Kam za sněhem

Franta (26.3.2017 15:27)
Šerlich sedlo-Velká Deštná jižní stranou a zpět severní,štěrk je vidět jen na několika málo místech,někde se musí objet ale jinak na klasiku ještě perfektní svezení,nebýt pěšáků úprava by byla luxusní,místy stopu kazí také jehličí,jižní stranou se ani vytátá místa neobjevují,sníh v průměru 25cm,vzhledem k vysokým teplotám v příštím týdnu 17/21C zřejmě poslední úprava která proběhla v pátek:-(
Sněhurka (26.3.2017 13:37)
Jeli jsme z parkoviště pod Šerlichem na Velkou Deštnou a stopa docela jde. Místy už je vidět štěrk. Sníh je uklouzaný a bohužel už tak špatnou stopu ničí ještě pěšáci :-( Stánek na Velké Deštné stále otevřený. Takže super výlet.
CHB (26.3.2017 08:43)
V pátek projely rolby celou hřebenovou trasu jak z Říček, tak z Deštného. Ale tím, jak sníh přes den taje, není úprava za pár hodin znát. Ráno, když je sníh zmrzlý to na bruslení nejde, ale stopa na klasiku je dobrá. Bruslit jde až cca po 10. hodině, kdy sníh na sluníčku změkne. Je jaro, trasy by se musely upravovat každý den v noci nebo brzy nad ránem, aby se alespoň dopoledne dalo solidně bruslit na rychlém sněhu.
šmudla (25.3.2017 23:19)
Přitom podle mapy měla většinu trasy rolba projet v pátek kolem poledního. Zvláštní
Marie (25.3.2017 19:54)
Deštné, Jelenka, Pěticestí a zpět. Sníh sice mokřejší, neupraveno, stopa na klasiku od běžkařů, ale na toto období nádhera, jelo to, sluníčko mrkalo z modré oblohy a bylo teplo, co víc si může běžkař přát. Díky Orličky.

Nabídka ubytování z portálu e-chalupy.cz

více informací zde …