Chyba

Legenda

Partneři

Jak se zapojit?

Co je SKIMAPA?

Co je SKIMAPA?

Skimapa je běžkařský portál sdružující veškeré dostupné informace o stavu běžeckých tratí.

Na jednom místě uvidíte, kde je právě upraveno, kde se úprava plánuje a jak se kde jezdí ostatním běžkařům.

Skimapu provozuje společnost Capsa.cz, s.r.o.

Jak se zapojit?

Upravovatelé

Chtěli byste zobrazovat data o úpravě i z vaší oblasti? Vůbec nezáleží na tom jakým způsobem data o úpravě získáváte - sdružujeme data ze všech možných zdrojů. Pokud data o úpravě nesbíráte, nabízíme přímo k tomuto účelu vyvinutou aplikaci pro chytrý mobilní telefon. Ozvěte se nám a zapojíme i Vaší oblast.

Běžkaři

Víte-li, že je někde upraveno a u nás tato informace chybí? Napište nám nebo na portál kamzasnehem.cz, jejichž příspěvky také zobrazujeme.

Kontakt

Martin Votrubec projektový manažer

Aktuality z portálu Kam za sněhem

Karel (20.1.2018 20:42)
Plánuji s dětmi (4 a 6 let) výlet Jakuszyce - Mýtiny (žel. zast. Harrachov). Bez problémů to ujedou (o to nemám strach), ale nikdy jsem nejel úsek od odbočky z cesty Jakuszyce-Orle dolů. Je to tam upravované rozumně a jsou tam cestou nějaké prudké sjezdy? A jak vypadá cesta za hranicí?
Martin Sajal (20.1.2018 17:34)
V Jakuszycích paráda. Upraveno cca 60 km tratí, převážná většina dnes ráno/dopoledne. Žádná problematická místa. V poledne začalo trochu sněžit, napadly další cca 2-3 cm = zítra to bude lepší tam, kde to znovu upraví. Stav úpravy odpovídá http://skimapa.cz/oblast/jizerske-hory-jakuszyce, navíc jsou projekty serpentiny na louce nad Orle + jedna spojka poblíž - obojí viz můj GPS záznam https://www.strava.com/activities/1366391692 + ještě pár spojek, co jsem nejel a na Skimapě nejsou ani šedivou barvou. Fotky na https://www.facebook.com/groups/kamzasnehem/permalink/859014617603459/
bora (19.1.2018 13:22)
Dnes ráno, vše upraveno. Sněhu opravdu mraky, nádhera. Kdo může ať vyrazí.
RoobertG (15.1.2018 08:10)
Dopoledne ze stadionu v Jakuszyce na Orle a zpátky cestou na Harrachov. Hlavní trasa upravena, výborný skluz, ale mraky turistů. Zpátky už volno ale místy nerovné nebo zledovatělé. Počasí ideální.
Petr (14.1.2018 12:23)
Stopa většinou upravená (hlavně ve vyšších polohách), sněhu dost všude. Od 10.30 lidí davy směrem na Orle.
Dana Rypackova (13.1.2018 19:29)
rano se jely zavody,takze dost tras bylo uzavreno.tam kde se jel zavod jsou 3 stopy vedle sebe a na skate je malo mista,ale je dobre,ze se lyze zarizne.zbyle trate nebyly dnes rano upraveny a byly dost tvrde.snehu dost a asi 7cm cerstveho.
-ury- (13.1.2018 11:41)
Tady je svět ještě v pořádku. Rolba jezdí každý den. Sněhu relativně dost. Trocha bordelu na Dolnym Dukcie a Kopalnii, vršek nad stadionem je čistý. Dobré sledovat https://www.facebook.com/biegpiastow/, kromě úprav jsou tady informace o probíhajících akcích a případných omezeních.
Rabín (13.1.2018 10:14)
Okruh Mýtiny - Orle - Jizerská louka - zpět Orle - po cestě směr Samolot na Dzial Izerski a zpátky na Mýtiny. Kromě cesty na Jizerskou louku (upraveno už dávno a rozšlapáno od pěších) dobře upraveno na klasiku i skate. Přes nepříliš dobré sněhové podmínky (mokrý, místy zmrzlý sníh) dobré svezení. Ojedinělá odtátá místa kolem potoků lze bez problémů objet.

Nabídka ubytování z portálu e-chalupy.cz

více informací zde …